Poslední měsíc v roce 2020 plnila společnost r2p Singapore podle plánu

19. 01. 2021

V prosinci evidovala naše společnost r2p Singapore, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, další uspokojivé výsledky.

„Abychom tuto skutečnost vyjádřili v číslech, můžeme říct, že jsme splnili plány na 100,90 procent,“ uvádí společnost ve zprávě. Výborně se daří například již pátému portfoliu odkoupenému od jedné z největších a nejsilnějších univerzálních bank na slovenském trhu, které dosáhlo splnění 265,8 % plánu.

„Pod naší správou máme již 28 portfolií diverzifikovaných v různých částech světa počínaje asijským regionem, pokračující přes Evropu a končící v Americe,“ je uvedeno ve zprávě. V prosinci došlo k nákupům portfolií konkrétně z USA, Indonésie a Slovenska.

Jedním z nových portfolií, které v prosinci přibylo, je od indonéské společnosti poskytující nezajištěné online půjčky prostřednictvím aplikace pro mobilní telefony, a to v hodnotě 4 207 853 eur. Také se nám podařilo získat již třetí portfolio od indonéské společnosti poskytující krátkodobé hotovostní půjčky bez zástavy v hodnotě 97 062 eur. Dále jsme odkoupili třetí portfolio od největší komerční banky na Slovensku s hodnotou 1 495 487 eur. Celková hodnota všech portfolií ve správě je aktuálně 146 713 358 eur.

Zpět na Archiv článků