Archiv článků

První čtvrtletí roku 2021 zakončuje společnost r2p Singapore pozitivními výsledky

Text: SNAPCORE
V březnu evidovala naše společnost r2p Singapore, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, velmi uspokojivé výsledky, které i nadále převyšují stanovené plány.

Ta Meri Finance meziročně rostla o 13 procent

Bez ohledu na současnou situaci pokračuje společnost Ta Meri Finance na Kypru v růstu. V meziročním srovnání rostla o 13 %, a to z 1,4 milionu euro v prvním kvartálu 2020 na 1,6 milionu euro v prvním kvartálu v letošním roce. Není pochyb o tom, že současná situace nemá na byznys v oboru leasingu a financování vozidel žádný vliv.

Fond kvalifikovaných investorů r2p Invest SICAV nabízí eurové akcie

V reakci na poptávku investorů je od 1. dubna 2021 možné ve fondu r2p Invest SICAV, a.s. nakoupit novou emisní třídu akcií. Tato třída nabízí nákup dividendových (DIA) a prioritních investičních akcií (PIA) s předpokládaným vysokým výnosem 6,4 – 7,4 % p.a. v eurech.

Společnost r2p Singapore vykazuje za únor pozitivní výsledky

Text: SNAPCORE
V únoru naše společnost r2p Singapore, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, pokračovala v pozitivním růstu převyšujícím stanovené plány.

Ta Meri FINANCE PVT LTD smí nově používat značku Maserati Finance CY

Text: SNAPCORE
V rámci spolupráce se společností F.L.C. Modena Automobile LTD (Maserati Cyprus), která je oficiálním importérem automobilů Maserati na Kypru, smí naše společnost nově vystupovat pod značkou Maserati Finance CY.

VIDEO: Holding Snapcore dokázal během roku 2020 stále růst

Text: SNAPCORE
Předseda představenstva Snapcore a.s. Ing. Viktor Dokučajev v krátkém videu zhodnotil postavení našich společností v rámci finančního a inkasního trhu za nelehký rok 2020.

Nový rok začala naše společnost r2p Singapore s nadprůměrnými výsledky

Text: SNAPCORE
Říká se: „Jak na nový rok, tak po celý rok“. Ve SNAPCORE věříme, že je to pravda. V lednu evidovala naše společnost r2p Singapore, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, velmi uspokojivé výsledky. Některá portfolia předčila očekávání a výsledky plnila nadprůměrně.

Poslední měsíc v roce 2020 plnila společnost r2p Singapore podle plánu

Text: SNAPCORE
V prosinci evidovala naše společnost r2p Singapore, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, další uspokojivé výsledky.

MBA Consult se rozrůstá. Otevírá první pobočku v Jižní Americe

Text: SNAPCORE
Česká společnost MBA Consult roztahuje křídla. V rámci expanze na další trhy vznikla divize MBA Debt Collection Services v Mexiku jakožto první pobočka v Latinské Americe. Společnost se bude taktéž soustředit na inkaso a správu nesplacených pohledávek.

Listopad se pro r2p Singapore nesl v duchu stabilního vývoje

Text: SNAPCORE
V listopadu evidovala naše společnost r2p Singapore, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, další uspokojivé výsledky.

V říjnu plnila naše společnost r2p Singapore plány na 114 procent

Text: SNAPCORE
V říjnu evidovala naše společnost r2p Singapore, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, další uspokojivé výsledky.

Pozitivní zprávy z Vyruchai Dengi: Říjen byl pro nás rekordním měsícem

Text: SNAPCORE
Nad Evropou a dalšími státy se kvůli současné situaci ohledně koronaviru stahují opět mračna. Ve Vyruchai Dengi však vládne více než pozitivní nálada.