Archiv článků

Oznámení o fúzi (sloučení) společností

11. 04. 2024
Text: SNAPCORE
Vážení obchodní partneři/investoři, obracíme se na Vás jménem společnosti SNAPCORE a.s. a SNP INVEST, investiční fond, a.s., u kterých probíhal proces sloučení (fúze). Jeho výsledkem bude vytvoření jediné společnosti, která se stane nástupcem obou výše uvedených.

Otevření nové pobočky r2p Invest SICAV v Srbsku

12. 12. 2023
Text: r2p invest SICAV
Společnost R2P INVEST PTE. LTD. v poslední době doprovází nové výzvy a milníky. Aktuálním tématem je otevření nové pobočky v Srbsku, o kterém se tentokrát rozpovídal člen představenstva a CEO r2p invest SICAV Petr Žáček. Rozhovor s ním si můžete přečíst na portálu České noviny.

Představení fondu r2p invest na ekonomickém portálu

25. 09. 2023
Text: r2p invest SICAV
Představit náš fond novým lidem, na novém místě, nás vždy těší. A když se k tomu navíc můžeme podělit o naše aktuální úspěchy, radost se násobí. Tentokrát jsme, přesně v tomto směru, prezentovali fond r2p invest SICAV a.s. čtenářům portálu Kurzy.cz. V krátkém článku, o který se postaral Petr Žáček, jsme se věnovali, mimo jiné, výsledkům z poslední výroční zprávy. A vy si ho můžete celý přečíst již teď na webu Kurzy.cz.

Měsíční report: prázdniny jsme zakončili novými odkupy

18. 09. 2023
Text: r2p Capital
Zatímco někdo prožívá konec prázdnin se smutkem, my jsme na konci srpna slavili.  Společnost R2P INVEST PTE.LTD, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, totiž v srpnu opět prokázala svou sílu a těšila se z pozitivních výsledků a odkupu nových pohledávek.

Měsíční report: První měsíc prázdnin v pracovním nasazení

18. 08. 2023
Text: r2p Capital
Relax u vody nebo prázdniny na chatě, to je krásná představa. My ji ale vyměnili za dobrý pocit a červenec strávili pozitivním vývojem naší společnosti. Společnost R2P INVEST PTE.LTD, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, v červenci opět slavila úspěšné výsledky a doplnila portfolio o další přírůstek.

Ing. Ludvík Miška: „Díky výběru investic jsme byli schopni dosáhnout zhodnocení přesahující 40 % pro výkonnostní investiční akcie.“

17. 08. 2023
Text: r2p invest SICAV
Ing. Ludvík Miška, mladá krev ve společnosti r2p invest SICAV, a.s., kde působí jako správce fondu. Jak se k fondu kvalifikovaných investorů dostal, co ho na této práci baví a jak se společnosti pod jeho správou v poslední době daří? Nejen o tom je následující rozhovor.

Měsíční report: v dubnu došlo k dalšímu rozšíření portfolia

29. 05. 2023
Text: r2p Singapore
Zatímco někoho pohltila jarní únava, nás stále neopouští vlna energie ani pozitivních výsledků. Společnost R2P INVEST PTE.LTD, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, opět zaznamenává pozitivní výsledky a těší se z nového odkupu. 

Měsíční report: březen přinesl nové příležitosti

21. 04. 2023
Text: r2p Singapore
Březen se stal měsícem se značkou ideál. Společnost R2P INVEST PTE.LTD, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, se opět těší z úspěšných výsledků, ale také několika nových odkupů.

Měsíční report: V únoru slavíme hranici 70 portfolií

27. 03. 2023
Text: r2p Singapore
Začíná být trendem, že s měsíčním reportem přinášíme pozitivní zprávy. A jinak domu nebude ani tentokrát. Společnost R2P INVEST PTE.LTD, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, v únoru opět zaznamenala úspěšné výsledky. 

Měsíční report: leden otevřel bránu úspěšnému roku 2023

22. 02. 2023
Text: r2p Singapore
Jak na Nový rok, tak po celý rok. Pokud je na přísloví špetka pravdy, společnost R2P INVEST PTE.LTD, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, čeká úspěšný rok 2023. Nový rok totiž zahájila úspěšnými lednovými výsledky. 

Měsíční report: prosinec byl úspěšným zakončením divokého roku 2022

20. 01. 2023
Text: r2p Singapore
Rok 2022 místy připomínal jízdu na horské dráze. Společnost R2P INVEST PTE.LTD, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, ji ale úspěšně zdolala a celý rok zakončila pozitivními prosincovými výsledky.

Petr Žáček – rok 2022 byl náročný, přesto úspěšný

23. 12. 2022
Text: SNAPCORE
Rok 2022 se nezadržitelně chýlí ke konci. Byl to rok změn a zvratů, ale také úspěchů, ze kterých se holding Snapcore těší. A teď je ten správný čas si je všechny připomenout a shrnout.


Dne 1. 4. 2024 proběhlo sloučení (fúze) SNAPCORE a.s. se společností SNP INVEST, investičním fondem. Výsledkem je vytvoření jedné společnosti, která se stává nástupcem obou původních. Společnost SNAPCORE a.s. tímto zanikla a veškerá práva, povinnosti a závazky přešly na společnost SNP INVEST, investiční fond, a.s.

V případě jakýchkoliv dotazů, nejen k proběhlé fúzi, jsme Vám plně k dispozici na kontaktních spojeních uvedených na našem webu www.snpinvest.cz.

Jménem společnosti SNAPCORE a.s. Vám děkujeme za dosavadní důvěru. A nově jménem společnosti SNP INVEST, investiční fond, a.s. se těšíme na novou kapitolu.


Zavřít | Navštívit snpinvest.cz