Archiv článků

V říjnu plnila naše společnost r2p Singapore plány na 114 procent

Text: SNAPCORE
V říjnu evidovala naše společnost r2p Singapore, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, další uspokojivé výsledky.

Pozitivní zprávy z Vyruchai Dengi: Říjen byl pro nás rekordním měsícem

Text: SNAPCORE
Nad Evropou a dalšími státy se kvůli současné situaci ohledně koronaviru stahují opět mračna. Ve Vyruchai Dengi však vládne více než pozitivní nálada.

Září, další úspěšný měsíc pro r2p Singapore

Text: SNAPCORE
Stejně jako předešlé měsíce, i srpen byl pro naši společnost r2p Singapore, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, úspěšným měsícem.

r2p invest SICAV sílí. Získává Ta Meri Group, r2p Singapore a ruskou pobočku M.B.A. Finance

Text: SNAPCORE

Fond kvalifikovaných investorů r2p invest SICAV, který realizuje investiční projekty, posiluje svou pozici na trhu. 

Úspěšný červenec pro r2p Singapore: první portfolio v USA i splněné měsíční plány

Text: SNAPCORE
Naše společnost r2p Singapore se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek. V tomto článku Vám přinášíme dosažené výsledky za červenec 2020.

Vyruchai Dengi: výsledky za první pololetí 2020

Text: SNAPCORE
Koronavirová situace se nás dotkla stejně jako většiny byznysů v Rusku. Díky rychlému jednání a přizpůsobení se situaci se nám však povedlo minimalizovat ztráty a přizpůsobit se současné situaci na trhu.

MBA Consult: výsledky za první pololetí 2020

Text: SNAPCORE
V meziročním srovnání (leden – červen) si naše společnost MBA Consult vedla lépe než v roce předešlém. I tak je však její růst poznamenán současnou pandemií.

Fairdip Finance: výsledky za první pololetí 2020

Text: SNAPCORE
Výsledky z července jasně dokazují, že po krátkodobém oslabení způsobeném světovou pandemií se naše společnost Fairdip Finance zotavila. Během karantény i po karanténě společnost přijala nezbytná opatření ke snížení nákladů, aby předešla hrozícím rizikům.

Pobočka M.B.A. Finance v Rusku: meziroční srovnání tržeb

Text: SNAPCORE
Naše sesterská společnost M.B.A. Finance v Rusku, která se zabývá vymáháním nesplacených pohledávek, hlásí výborné meziroční výsledky.

r2p Singapore: přehled nově nabytých portfolií v červnu

Text: SNAPCORE
Naše společnost R2P Singapore se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek. V červnu uskutečnila řadu lukrativních obchodů. Podívejte se se sami.

Krize, příležitost pro investory. Kam s penězi v dnešní době

Text: SNAPCORE
Jestli se nějaká doba dá označit za nejistou, jsou to určitě poslední týdny a měsíce. A to ve všech směrech – od aktivit v každodenním životě přes cestování až po investování.

Trh s vymáháním nesplacených pohledávek čeká dynamický vývoj, píše ředitel MBA Consult Viktor Voděnko

Text: SNAPCORE
Trh s vymáháním pohledávek v Asii projde brzy obrovskou změnou a rychlým vývojem. Může za to současná krize způsobená světovou pandemií.