Archiv článků

Úspěšný červenec pro R2P Singapore: první portfolio v USA i splněné měsíční plány

Text: SNAPCORE
Naše společnost R2P Singapore se specializuje na analýzu a řešení inkasa nesplacených pohledávek. V tomto článku Vám přinášíme dosažené výsledky za červenec 2020.

Vyruchai Dengi: výsledky za první pololetí 2020

Text: SNAPCORE
Koronavirová situace se nás dotkla stejně jako většiny byznysů v Rusku. Díky rychlému jednání a přizpůsobení se situaci se nám však povedlo minimalizovat ztráty a přizpůsobit se současné situaci na trhu.

MBA Consult: výsledky za první pololetí 2020

Text: SNAPCORE
V meziročním srovnání (leden – červen) si naše společnost MBA Consult vedla lépe než v roce předešlém. I tak je však její růst poznamenán současnou pandemií.

Fairdip Finance: výsledky za první pololetí 2020

Text: SNAPCORE
Výsledky z července jasně dokazují, že po krátkodobém oslabení způsobeném světovou pandemií se naše společnost Fairdip Finance zotavila. Během karantény i po karanténě společnost přijala nezbytná opatření ke snížení nákladů, aby předešla hrozícím rizikům.

Pobočka M.B.A. Finance v Rusku: meziroční srovnání tržeb

Text: SNAPCORE
Naše sesterská společnost M.B.A. Finance v Rusku, která se zabývá vymáháním nesplacených pohledávek, hlásí výborné meziroční výsledky.

R2P Singapore: přehled nově nabytých portfolií v červnu

Text: SNAPCORE
Naše společnost R2P Singapore se specializuje na analýzu a řešení inkasa nesplacených pohledávek. V červnu uskutečnila řadu lukrativních obchodů. Podívejte se se sami.

Krize, příležitost pro investory. Kam s penězi v dnešní době

Text: SNAPCORE
Jestli se nějaká doba dá označit za nejistou, jsou to určitě poslední týdny a měsíce. A to ve všech směrech – od aktivit v každodenním životě přes cestování až po investování.

Trh s vymáháním nesplacených pohledávek čeká dynamický vývoj, píše ředitel MBA Consult Viktor Voděnko

Text: SNAPCORE
Trh s vymáháním pohledávek v Asii projde brzy obrovskou změnou a rychlým vývojem. Může za to současná krize způsobená světovou pandemií.

Okno příležitosti: investování během krize? ANO!

Text: SNAPCORE
Jestli se někdy měla naplnit ta nejdivočejší očekávání vizionářského investora, nyní je ten správný čas.

Náš tým má novou posilu. Ředitelem pro řízení rizika ve SNAPCORE se stává David Ševčík

Text: SNAPCORE
Po letech působení v zahraničí se David Ševčík vrací zpět na „rodnou hroudu“. SNAPCORE pro něj zároveň není úplně cizí. Od roku 2013 se podílel na založení našich sesterských společností Flexi Finance na Filipínách a Vyruchai Dengi v Rusku.

Společnost Vyruchaj Dengi: informace o situaci na ruském trhu

Text: Petr Rasocha
Vážení obchodní partneři, dovolujeme si Vás opět oslovit s krátkou zprávou o situaci v Ruské federaci a o tamním dění, zejména v našem oboru - oblasti financí a retailovém úvěrování.

R2P Singapore: aktuální přehled spravovaných portfolií

Naše společnost R2P Singapore se specializuje na analýzu a řešení inkasa nesplacených pohledávek. V letošním a loňském roce uskutečnila řadu lukrativních obchodů. Podívejte se, jaké odkupy dluhových portfolií dosud zrealizovala.