Archiv článků

R2P Singapore: přehled nově nabytých portfolií v červnu

Text: SNAPCORE
Naše společnost R2P Singapore se specializuje na analýzu a řešení inkasa nesplacených pohledávek. V červnu uskutečnila řadu lukrativních obchodů. Podívejte se se sami.

Krize, příležitost pro investory. Kam s penězi v dnešní době

Text: SNAPCORE
Jestli se nějaká doba dá označit za nejistou, jsou to určitě poslední týdny a měsíce. A to ve všech směrech – od aktivit v každodenním životě přes cestování až po investování.

Trh s vymáháním nesplacených pohledávek čeká dynamický vývoj, píše ředitel MBA Consult Viktor Voděnko

Text: SNAPCORE
Trh s vymáháním pohledávek v Asii projde brzy obrovskou změnou a rychlým vývojem. Může za to současná krize způsobená světovou pandemií.

Okno příležitosti: investování během krize? ANO!

Text: SNAPCORE
Jestli se někdy měla naplnit ta nejdivočejší očekávání vizionářského investora, nyní je ten správný čas.

Náš tým má novou posilu. Ředitelem pro řízení rizika ve SNAPCORE se stává David Ševčík

Text: SNAPCORE
Po letech působení v zahraničí se David Ševčík vrací zpět na „rodnou hroudu“. SNAPCORE pro něj zároveň není úplně cizí. Od roku 2013 se podílel na založení našich sesterských společností Flexi Finance na Filipínách a Vyruchai Dengi v Rusku.

Společnost Vyruchaj Dengi: informace o situaci na ruském trhu

Text: Petr Rasocha
Vážení obchodní partneři, dovolujeme si Vás opět oslovit s krátkou zprávou o situaci v Ruské federaci a o tamním dění, zejména v našem oboru - oblasti financí a retailovém úvěrování.

R2P Singapore: aktuální přehled spravovaných portfolií

Naše společnost R2P Singapore se specializuje na analýzu a řešení inkasa nesplacených pohledávek. V letošním a loňském roce uskutečnila řadu lukrativních obchodů. Podívejte se, jaké odkupy dluhových portfolií dosud zrealizovala. 

TA MERI FINANCE jako jedna z mála společností na Kypru bude poskytovat zpětný leasing vozidel.

Karanténa je i na Kypru nadále prodloužena do 30.4.2020. Situace se ale postupně stabilizuje a společnost TA MERI FINANCE se nejen připravuje na návrat do běžného provozu, ale dokonce z aktuální situace, v porovnání s konkurencí, vychází s plusovými body.

Umělá inteligence pomáhá zajistit 100 % kontinuitu všech procesů v MBA Group v Asii

Text: www.snapcore.cz

MBA Group v Asii proaktivně reaguje na současnou situaci, kdy je možné pracovat pouze na dálku. V MBA Consulting Indonesia a MBA Consulting Phillipines právě představili virtuálního hlasového operátora, který podpoří funkci call center a maximálně zefektivní výběr pohledávek.

Proč banky prodávají pohledávky?

Text: www.snapcore.cz
Pohledávky jsou běžnou součástí života každé banky. Někdy však dojde k situaci, kdy je pro banku lepší některé pohledávky prodat společnosti SNAPCORE za nižší částku, než je jejich nominální hodnota. V zajímavém článku se dozvíte, v jakých případech  banky vítají možnost odprodání pohledávek  a v čem je to výhodné pro obě strany.

Zpráva z čínské pobočky MBA Consult

Text: Gai HuiLin a Boris Gazovič

Dobrá zpráva, v Číně je teď situace pro zhodnocování investic našich investorů velmi příznivá.  Před konkurencí jsme teď o pár kroků napřed. Všechna naše oddělení včetně všech tří call center pracují na plno na dálku, zatímco kanceláře naší konkurence stále ještě zůstávají zavřené. Přečtěte si, jaké příležitosti trh v Číně nabízí.

Příznivý vývoj situace na Kypru – informace pro investory

Text: Roman Vavroň
CEO TA MERI Group, pan Roman Vavroň, má ve svém dopise pro obdchodní partnery TA MERI FINANCE PVT: LTD. CYPRUS hned několik dobrých zpráv. Přečtěte si více o vývoji současné situace na Kypru.