Archiv článků

Představení fondu r2p invest na ekonomickém portálu

25. 09. 2023
Text: r2p invest SICAV
Představit náš fond novým lidem, na novém místě, nás vždy těší. A když se k tomu navíc můžeme podělit o naše aktuální úspěchy, radost se násobí. Tentokrát jsme, přesně v tomto směru, prezentovali fond r2p invest SICAV a.s. čtenářům portálu Kurzy.cz. V krátkém článku, o který se postaral Petr Žáček, jsme se věnovali, mimo jiné, výsledkům z poslední výroční zprávy. A vy si ho můžete celý přečíst již teď na webu Kurzy.cz.

Měsíční report: prázdniny jsme zakončili novými odkupy

18. 09. 2023
Text: r2p Capital
Zatímco někdo prožívá konec prázdnin se smutkem, my jsme na konci srpna slavili.  Společnost R2P INVEST PTE.LTD, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, totiž v srpnu opět prokázala svou sílu a těšila se z pozitivních výsledků a odkupu nových pohledávek.

Měsíční report: První měsíc prázdnin v pracovním nasazení

18. 08. 2023
Text: r2p Capital
Relax u vody nebo prázdniny na chatě, to je krásná představa. My ji ale vyměnili za dobrý pocit a červenec strávili pozitivním vývojem naší společnosti. Společnost R2P INVEST PTE.LTD, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, v červenci opět slavila úspěšné výsledky a doplnila portfolio o další přírůstek.

Ing. Ludvík Miška: „Díky výběru investic jsme byli schopni dosáhnout zhodnocení přesahující 40 % pro výkonnostní investiční akcie.“

17. 08. 2023
Text: r2p invest SICAV
Ing. Ludvík Miška, mladá krev ve společnosti r2p invest SICAV, a.s., kde působí jako správce fondu. Jak se k fondu kvalifikovaných investorů dostal, co ho na této práci baví a jak se společnosti pod jeho správou v poslední době daří? Nejen o tom je následující rozhovor.

Měsíční report: v dubnu došlo k dalšímu rozšíření portfolia

29. 05. 2023
Text: r2p Singapore
Zatímco někoho pohltila jarní únava, nás stále neopouští vlna energie ani pozitivních výsledků. Společnost R2P INVEST PTE.LTD, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, opět zaznamenává pozitivní výsledky a těší se z nového odkupu. 

Měsíční report: březen přinesl nové příležitosti

21. 04. 2023
Text: r2p Singapore
Březen se stal měsícem se značkou ideál. Společnost R2P INVEST PTE.LTD, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, se opět těší z úspěšných výsledků, ale také několika nových odkupů.

Měsíční report: V únoru slavíme hranici 70 portfolií

27. 03. 2023
Text: r2p Singapore
Začíná být trendem, že s měsíčním reportem přinášíme pozitivní zprávy. A jinak domu nebude ani tentokrát. Společnost R2P INVEST PTE.LTD, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, v únoru opět zaznamenala úspěšné výsledky. 

Měsíční report: leden otevřel bránu úspěšnému roku 2023

22. 02. 2023
Text: r2p Singapore
Jak na Nový rok, tak po celý rok. Pokud je na přísloví špetka pravdy, společnost R2P INVEST PTE.LTD, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, čeká úspěšný rok 2023. Nový rok totiž zahájila úspěšnými lednovými výsledky. 

Měsíční report: prosinec byl úspěšným zakončením divokého roku 2022

20. 01. 2023
Text: r2p Singapore
Rok 2022 místy připomínal jízdu na horské dráze. Společnost R2P INVEST PTE.LTD, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, ji ale úspěšně zdolala a celý rok zakončila pozitivními prosincovými výsledky.

Petr Žáček – rok 2022 byl náročný, přesto úspěšný

23. 12. 2022
Text: SNAPCORE
Rok 2022 se nezadržitelně chýlí ke konci. Byl to rok změn a zvratů, ale také úspěchů, ze kterých se holding Snapcore těší. A teď je ten správný čas si je všechny připomenout a shrnout.

Měsíční report: konec roku slavíme nad úspěchy listopadových výsledků

16. 12. 2022
Text: r2p Singapore
Všichni si pomalu začínají užívat vánoční svátky, společnost r2p Capital, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, ještě slaví listopadové pozitivní výsledky. Pracovní nasazení ani ke konci roku nepolevuje a stanovené plány i nadále plníme, tentokrát na 105,3 %.  

Měsíční report: v říjnu byla nejúspěšnější portfolia z České republiky

15. 11. 2022
Text: r2p Singapore
Říjen je za námi, radost z úspěchů ale zůstává. Společnost r2p Singapore, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, opět slaví pozitivní výsledky. Můžeme říci, že již tradičně překonala stanovený plán a tentokrát dosáhla 105,2 %.