Společnost r2p Singapore vykazuje za únor pozitivní výsledky

16. 03. 2021

V únoru naše společnost r2p Singapore, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, pokračovala v pozitivním růstu převyšujícím stanovené plány.

„Abychom tuto skutečnost vyjádřili v číslech, můžeme říct, že jsme splnili plány na 103,70 procent,“ uvádí společnost ve zprávě. Výborně se dařilo portfoliím odkoupeným od evropských společností. Dluhový balík odkoupený od renomované mezinárodní banky působící na Slovensku vykázal v únoru nadprůměrné výsledky a dosáhl necelých 250 procent plánu. I asijská portfolia však prosperovala a dosáhla až 134 procent.

„Pod naší správou máme již 33 portfolií diverzifikovaných v různých částech světa počínaje asijským regionem, pokračující přes Evropu a končící v Americe,“ je uvedeno ve zprávě. V únoru došlo k nákupu dvou dluhových balíků od společnosti indonéské společnosti zaměřující se na krátkodobé půjčky. Hodnota obou portfolií je celkem 249 319 eur.

Zpět na Archiv článků


Dne 1. 4. 2024 proběhlo sloučení (fúze) SNAPCORE a.s. se společností SNP INVEST, investičním fondem. Výsledkem je vytvoření jedné společnosti, která se stává nástupcem obou původních. Společnost SNAPCORE a.s. tímto zanikla a veškerá práva, povinnosti a závazky přešly na společnost SNP INVEST, investiční fond, a.s.

V případě jakýchkoliv dotazů, nejen k proběhlé fúzi, jsme Vám plně k dispozici na kontaktních spojeních uvedených na našem webu www.snpinvest.cz.

Jménem společnosti SNAPCORE a.s. Vám děkujeme za dosavadní důvěru. A nově jménem společnosti SNP INVEST, investiční fond, a.s. se těšíme na novou kapitolu.


Zavřít | Navštívit snpinvest.cz