První čtvrtletí roku 2021 zakončuje společnost r2p Singapore pozitivními výsledky

14. 04. 2021

V březnu evidovala naše společnost r2p Singapore, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, velmi uspokojivé výsledky, které i nadále převyšují stanovené plány.

„První čtvrtletí roku 2021 jsme uzavřeli s povzbudivými výsledky. V březnu jsme splnili plán na 105,10 procent,” uvádí společnost ve zprávě. Jako obvykle byly obzvláště úspěšná velká portfolia. Skvěle si vedl dluhový balík odkoupený od renomované mezinárodní banky působící na Slovensku, který v březnu dosáhl 217 procent plánu. Za zmínku ale stojí výrazné zlepšení amerických portfolií, která v tomto měsíci dosáhla až 310 % stanoveného plánu.

V březnu došlo k nákupu dvou nových dluhových balíků, a to od dvou indonéských společností poskytujících krátkodobé půjčky. Hodnota obou portfolií je celkem 631 912 eur. „Dosáhli jsme celkové hodnoty všech dluhových balíků ve výši více než 31 mil. eur,” stojí ve zprávě. I následující měsíc se ponese ve znamení nákupu nových portfolií.

Zpět na Archiv článků


Dne 1. 4. 2024 proběhlo sloučení (fúze) SNAPCORE a.s. se společností SNP INVEST, investičním fondem. Výsledkem je vytvoření jedné společnosti, která se stává nástupcem obou původních. Společnost SNAPCORE a.s. tímto zanikla a veškerá práva, povinnosti a závazky přešly na společnost SNP INVEST, investiční fond, a.s.

V případě jakýchkoliv dotazů, nejen k proběhlé fúzi, jsme Vám plně k dispozici na kontaktních spojeních uvedených na našem webu www.snpinvest.cz.

Jménem společnosti SNAPCORE a.s. Vám děkujeme za dosavadní důvěru. A nově jménem společnosti SNP INVEST, investiční fond, a.s. se těšíme na novou kapitolu.


Zavřít | Navštívit snpinvest.cz