V květnu se společnosti r2p Singapore nadále dařilo plnit plány

14. 06. 2021

V květnu naše společnost r2p Singapore, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, svými výsledky znovu překonala stanovené plány.

„V květnu jsme překročili plán a dosáhli úrovně 110,20 % stanoveného plánu,” stojí ve zprávě společnosti. Došlo k nákupu nového portfolia od indonéské společnosti poskytující online krátkodobé hotovostní půjčky bez zástavy, a to v hodnotě 232 354 eur. Jedná se již o osmé v pořadí. Právě portfoliím této společnosti se daří velmi dobře a podílí se tak na pozitivních výsledcích. Nejlepších čísel dosahuje druhé a poslední portfolio, jejichž výsledky jsou 122,79 a dokonce 215,38 procent.  Stejně tak si výborně vedou i ostatní indonéská portfolia.

V pozadí nejsou ani portfolia z Filipín, USA, Slovenska nebo České republiky. Většina z nich nad rámec splňuje stanovené plány a vykazuje pozitivní výsledky. Portfolia, která jsou zatím pod hranicí stanovených plánu, si zaslouží pozornost a zanedlouho se jistě také zařadí mezi ta úspěšnější.

Aktuální měsíc se ponese v duchu zahájení práce na novém portfoliu, které jsme zakoupili od další indonéské společnosti.

Zpět na Archiv článků