Měsíční report: V září plnila společnost r2p Singapore plány na 116 procent

15. 10. 2021

V září vykázala společnost r2p Singapore, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, výborné výsledky a splnila stanovené plány.

„Výkon našich portfolií dosáhl v září hranice 116  %,” stojí ve zprávě společnosti. V tomto měsíci došlo k nákupu pěti nových portfolií. Stejně jako v předchozích měsících, se jedná o portfolia od indonéské společnosti poskytující online krátkodobé hotovostní půjčky bez zástavy PT Alfa Fintech Indonesia – tentokrát v hodnotě 151 443 a 65 387 eur. Jedná se již o  14. a 15. portfolio odkoupené od této společnosti. Stejně tak jsme rozšířili řadu portfolií od indonéské společnosti Danabijak. Tato portfolia mají hodnotu 327 617 a 54 807 eur.

Novinkou je nákup dluhového balíku od společnosti Maucash, která se zaměřuje na online půjčky. Portfolio má hodnotu 8 480 755 eur.

Co se týče správy již dříve odkoupených portfolií, všechna vykazují uspokojivé výsledky. Vyzdvihnout můžeme například portfolio od indonéské společnosti Cashwagon. Výborně se daří i portfoliím odkoupeným v Evropě a Americe.

Společnost r2p Singapore eviduje ve své správě celkem 46 portfolií. Nejvíce dluhových balíků pochází z Indonésie (32), následně ze Slovenska (10), USA (3) a České republiky (1).

Zpět na Archiv článků


Dne 1. 4. 2024 proběhlo sloučení (fúze) SNAPCORE a.s. se společností SNP INVEST, investičním fondem. Výsledkem je vytvoření jedné společnosti, která se stává nástupcem obou původních. Společnost SNAPCORE a.s. tímto zanikla a veškerá práva, povinnosti a závazky přešly na společnost SNP INVEST, investiční fond, a.s.

V případě jakýchkoliv dotazů, nejen k proběhlé fúzi, jsme Vám plně k dispozici na kontaktních spojeních uvedených na našem webu www.snpinvest.cz.

Jménem společnosti SNAPCORE a.s. Vám děkujeme za dosavadní důvěru. A nově jménem společnosti SNP INVEST, investiční fond, a.s. se těšíme na novou kapitolu.


Zavřít | Navštívit snpinvest.cz