Měsíční report: V říjnu plnila společnost r2p Singapore plány na 116 procent

15. 11. 2021

V říjnu vykázala společnost r2p Singapore, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, výborné výsledky a splnila stanovené plány.

„Výkon našich portfolií dosáhl tento měsíc hranice 116,3  %,” stojí ve zprávě společnosti.

Měsíc říjen se nesl v duchu ladění detailů a drobných úprav. Upřesnili a změnili jsme například přepočet měn. Dříve jsme hodnotu měny euro přepočítávali v den tvorby reportů. V současnosti se držíme průměrného kurzu za měsíc, který reportujeme. Držíme se přitom dat poskytnutých Evropskou centrální bankou. „Věříme, že pro provedení výpočtů je tato hodnota přesnější,” stojí ve zprávě. Drobné úpravy ve výpočtu kurzů se mohly lehce dotknout i konečné hodnoty portfolií.

Společnost r2p Singapore eviduje ve své správě celkem 46 portfolií. Nejvíce dluhových balíků pochází z Indonésie (32), následně ze Slovenska (10), USA (3) a České republiky (1).

Zpět na Archiv článků


Dne 1. 4. 2024 proběhlo sloučení (fúze) SNAPCORE a.s. se společností SNP INVEST, investičním fondem. Výsledkem je vytvoření jedné společnosti, která se stává nástupcem obou původních. Společnost SNAPCORE a.s. tímto zanikla a veškerá práva, povinnosti a závazky přešly na společnost SNP INVEST, investiční fond, a.s.

V případě jakýchkoliv dotazů, nejen k proběhlé fúzi, jsme Vám plně k dispozici na kontaktních spojeních uvedených na našem webu www.snpinvest.cz.

Jménem společnosti SNAPCORE a.s. Vám děkujeme za dosavadní důvěru. A nově jménem společnosti SNP INVEST, investiční fond, a.s. se těšíme na novou kapitolu.


Zavřít | Navštívit snpinvest.cz