Měsíční report: v květnu plnila společnost r2p Singapore plány na 110 %

15. 06. 2022

Společnost r2p Singapore, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek uzavřela májový měsíc s velmi povzbuzujícími výsledky. „V květnu 2022 dosáhla naše portfolia v průměru 110,9 % plánu,“ stojí ve zprávě společnosti. 

Společnost v současné době eviduje 55 spravovaných portfolií z oblastí Evropy, Asie a Ameriky. Celkový nesplacený dluh těchto portfolií činí přes 386,3 milionů eur. K aktuálnímu úspěchu přispěly především vynikající výsledky indonéských portfolií, která dosáhla neuvěřitelné výkonnosti před 200 %. Velmi dobré výsledky evidujeme také u českého portfolia – 180 % a kazachstánského portfolia o výkonu 132 %.

Náš tým v současnosti pracuje na podepsání dalších smluv o odkupu portfolií s dalšími společnostmi.

Zpět na Archiv článků


Dne 1. 4. 2024 proběhlo sloučení (fúze) SNAPCORE a.s. se společností SNP INVEST, investičním fondem. Výsledkem je vytvoření jedné společnosti, která se stává nástupcem obou původních. Společnost SNAPCORE a.s. tímto zanikla a veškerá práva, povinnosti a závazky přešly na společnost SNP INVEST, investiční fond, a.s.

V případě jakýchkoliv dotazů, nejen k proběhlé fúzi, jsme Vám plně k dispozici na kontaktních spojeních uvedených na našem webu www.snpinvest.cz.

Jménem společnosti SNAPCORE a.s. Vám děkujeme za dosavadní důvěru. A nově jménem společnosti SNP INVEST, investiční fond, a.s. se těšíme na novou kapitolu.


Zavřít | Navštívit snpinvest.cz