Měsíční report: v září jsme plnili plány nad 104 %

13. 10. 2022

Společnost r2p Singapore, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, uzavřela září s velmi povzbuzujícími výsledky. „V září 2022 dosáhla naše portfolia výkonu v průměru 104,9 %,“ píše se ve zprávě společnosti.

„Ve správě máme 62 portfolií s celkovým dluhem 455 116 051 eur,“ pokračuje zpráva. Dluhové balíky nakupuje společnost napříč kontinenty celkem z šesti zemí – Mexiko, USA, Česká republika, Slovensko, Indonésie, Kazachstán a Filipíny.

Všechna portfolia vykazují pozitivní výsledky a generují zisk. V září se nejvíce dařilo portfoliím z České republiky (190,1 %), Filipín (145,1 %), Mexika (119,9 %) a Indonésie (106,2 %).

Náš tým v současnosti pracuje na podepsání dalších smluv o odkupu portfolií od dalších společností.

Zpět na Archiv článků


Dne 1. 4. 2024 proběhlo sloučení (fúze) SNAPCORE a.s. se společností SNP INVEST, investičním fondem. Výsledkem je vytvoření jedné společnosti, která se stává nástupcem obou původních. Společnost SNAPCORE a.s. tímto zanikla a veškerá práva, povinnosti a závazky přešly na společnost SNP INVEST, investiční fond, a.s.

V případě jakýchkoliv dotazů, nejen k proběhlé fúzi, jsme Vám plně k dispozici na kontaktních spojeních uvedených na našem webu www.snpinvest.cz.

Jménem společnosti SNAPCORE a.s. Vám děkujeme za dosavadní důvěru. A nově jménem společnosti SNP INVEST, investiční fond, a.s. se těšíme na novou kapitolu.


Zavřít | Navštívit snpinvest.cz