V říjnu plnila naše společnost r2p Singapore plány na 114 procent

12. 11. 2020

V říjnu evidovala naše společnost r2p Singapore, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, další uspokojivé výsledky.

„Abychom tuto skutečnost vyjádřili v číslech, můžeme říct, že jsme splnili plány na 114 procent,“ uvádí společnost ve zprávě. Křivka kontinuálně stoupá i navzdory tomu, že portfolia na Slovensku ukazují mírný pokles kvůli koronavirové situaci a odloženým soudním řízením. Tento kontinuální růst je stabilní díky diverzifikací portfolií (celkem 22 portfolií) v různých částech světa počínaje asijským regionem, přes Evropu a končící Amerikou. Konkrétně se jedná o filipínský a indonéský trh, Kazachstán, Slovensko a USA.

V říjnu do naší správy přibylo další, již třetí, portfolio od Indonéská divize nebankovní finanční instituce založené v České republice poskytující online a offline služby, které generovalo velmi dobré výsledky. Stejně tak došlo k nákupu dluhového balíku od kazachstánské finanční společnosti a v řadě druhého portfolia od americké finanční společnosti. Díky těmto nákupům se hodnota všech našich portfolií zvýšila o 16 606 733 eur.

Zpět na Archiv článků