V říjnu plnila naše společnost r2p Singapore plány na 114 procent

12. 11. 2020

V říjnu evidovala naše společnost r2p Singapore, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, další uspokojivé výsledky.

„Abychom tuto skutečnost vyjádřili v číslech, můžeme říct, že jsme splnili plány na 114 procent,“ uvádí společnost ve zprávě. Křivka kontinuálně stoupá i navzdory tomu, že portfolia na Slovensku ukazují mírný pokles kvůli koronavirové situaci a odloženým soudním řízením. Tento kontinuální růst je stabilní díky diverzifikací portfolií (celkem 22 portfolií) v různých částech světa počínaje asijským regionem, přes Evropu a končící Amerikou. Konkrétně se jedná o filipínský a indonéský trh, Kazachstán, Slovensko a USA.

V říjnu do naší správy přibylo další, již třetí, portfolio od Indonéská divize nebankovní finanční instituce založené v České republice poskytující online a offline služby, které generovalo velmi dobré výsledky. Stejně tak došlo k nákupu dluhového balíku od kazachstánské finanční společnosti a v řadě druhého portfolia od americké finanční společnosti. Díky těmto nákupům se hodnota všech našich portfolií zvýšila o 16 606 733 eur.

Zpět na Archiv článků


Dne 1. 4. 2024 proběhlo sloučení (fúze) SNAPCORE a.s. se společností SNP INVEST, investičním fondem. Výsledkem je vytvoření jedné společnosti, která se stává nástupcem obou původních. Společnost SNAPCORE a.s. tímto zanikla a veškerá práva, povinnosti a závazky přešly na společnost SNP INVEST, investiční fond, a.s.

V případě jakýchkoliv dotazů, nejen k proběhlé fúzi, jsme Vám plně k dispozici na kontaktních spojeních uvedených na našem webu www.snpinvest.cz.

Jménem společnosti SNAPCORE a.s. Vám děkujeme za dosavadní důvěru. A nově jménem společnosti SNP INVEST, investiční fond, a.s. se těšíme na novou kapitolu.


Zavřít | Navštívit snpinvest.cz