Červenec – měsíc pro velké zakázky. Společnosti r2p Singapore se dařilo nad očekávání

23. 08. 2021

V červenci vykázala společnost r2p Singapore, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, výborné výsledky a splnila stanovené plány.

„Výkon našich portfolií dosáhl hranice 112,3 %,” stojí ve zprávě společnosti. V červenci došlo k nákupu dvou nových portfolií. Stejně jako v předchozích měsících, se jedná o portfolio od indonéské společnosti poskytující online krátkodobé hotovostní půjčky bez zástavy – tentokrát v hodnotě 269 588 eur. Poprvé v historii našeho fungování se nám také podařilo uzavřít dohodu se silným hráčem na asijském trhu. Jedná se o singapurskou finanční společnost, která operuje na 18 trzích napříč Asií. Hodnota odkoupeného balíku, který zahrnuje více než 300 tisíc případů, je 162 749 339 eur a my od něj máme vysoké očekávání.

Co se týče správy již dříve odkoupených portfolií, všechna vykazují uspokojivé výsledky. Vyzdvihnout můžeme portfolio od indonéské rychle se rozvíjející fintech společnosti – za tři měsíce práce se nám víceméně vrátila vynaložená investice. Stejně dobře pokračuje vývoj týkající se i ostatních portfolií, kterých máme ke konci července ve správě 39. Nejvíce dluhových balíků pochází z Indonésie (26), následně ze Slovenska (9), USA (3) a České republiky (1).

Zpět na Archiv článků