Měsíční report: konec roku slavíme nad úspěchy listopadových výsledků

16. 12. 2022

Všichni si pomalu začínají užívat vánoční svátky, společnost r2p Capital, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, ještě slaví listopadové pozitivní výsledky. Pracovní nasazení ani ke konci roku nepolevuje a stanovené plány i nadále plníme, tentokrát na 105,3 %.  

V r2p Capital aktuálně spravujeme 63 portfolií z celého světa. Nakupujeme nejen u nás, v České republice a na Slovensku, ale také v USA, Mexiku, Indonésii, Kazachstánu a na Filipínách. Celkový dluh všech portfolií v tuto chvíli dosahuje částky 455 716 876 eur.

Stejně jako v říjnu, i v listopadu si nejlépe vedla portfolia ze dvou zemí – České republiky (192 %) a Mexika (122,2 %). Necháme se překvapit, jak se výsledky promíchají v následujících měsících a dále budeme připravovat půdu pro podepsání smluv o odkupu nových portfolií.

Zpět na Archiv článků


Dne 1. 4. 2024 proběhlo sloučení (fúze) SNAPCORE a.s. se společností SNP INVEST, investičním fondem. Výsledkem je vytvoření jedné společnosti, která se stává nástupcem obou původních. Společnost SNAPCORE a.s. tímto zanikla a veškerá práva, povinnosti a závazky přešly na společnost SNP INVEST, investiční fond, a.s.

V případě jakýchkoliv dotazů, nejen k proběhlé fúzi, jsme Vám plně k dispozici na kontaktních spojeních uvedených na našem webu www.snpinvest.cz.

Jménem společnosti SNAPCORE a.s. Vám děkujeme za dosavadní důvěru. A nově jménem společnosti SNP INVEST, investiční fond, a.s. se těšíme na novou kapitolu.


Zavřít | Navštívit snpinvest.cz