This page is available in Czech language only.

Měsíční report: konec roku slavíme nad úspěchy listopadových výsledků

16. 12. 2022

Všichni si pomalu začínají užívat vánoční svátky, společnost r2p Capital, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, ještě slaví listopadové pozitivní výsledky. Pracovní nasazení ani ke konci roku nepolevuje a stanovené plány i nadále plníme, tentokrát na 105,3 %.  

V r2p Capital aktuálně spravujeme 63 portfolií z celého světa. Nakupujeme nejen u nás, v České republice a na Slovensku, ale také v USA, Mexiku, Indonésii, Kazachstánu a na Filipínách. Celkový dluh všech portfolií v tuto chvíli dosahuje částky 455 716 876 eur.

Stejně jako v říjnu, i v listopadu si nejlépe vedla portfolia ze dvou zemí – České republiky (192 %) a Mexika (122,2 %). Necháme se překvapit, jak se výsledky promíchají v následujících měsících a dále budeme připravovat půdu pro podepsání smluv o odkupu nových portfolií.

Zpět na Archiv článků


On 1 April 2024, SNAPCORE a.s. merged with SNP INVEST investment fund. The result is the creation of one company, which becomes the successor of both original companies. SNAPCORE a.s. was dissolved and all rights, obligations and liabilities were transferred to SNP INVEST, investiční fond, a.s.

If you have any questions, not only about the merger, we are at your full disposal at the contact links listed on our website www.snpinvest.cz.

On behalf of SNAPCORE a.s. we thank you for your trust so far. And on behalf of SNP INVEST, Investment Fund, Inc., we look forward to a new chapter.


Close | Visit snpinvest.cz