This page is available in Czech language only.

Listopad se pro r2p Singapore nesl v duchu stabilního vývoje

V listopadu evidovala naše společnost r2p Singapore, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, další uspokojivé výsledky.

„Abychom tuto skutečnost vyjádřili v číslech, můžeme říct, že jsme splnili plány na 100,80 procent,“ uvádí společnost ve zprávě. Výborně se daří například čtvrtému portfoliu odkoupenému od indonéské společnosti Danabijak. „Toto portfolio máme ve správě pouze 4 měsíce, ale už teď jsme z hlediska čistého sběru překročili kupní cenu,“ stojí ve zprávě.

Plány se společnosti daří plnit i navzdory tomu, že některá portfolia nejsou tak výkonná. Tento kontinuální růst je stabilní díky diverzifikaci portfolií (celkem 24 portfolií) v různých částech světa počínaje asijským regionem, přes Evropu a končící Amerikou. Konkrétně se jedná o filipínský a indonéský trh, Kazachstán, Slovensko a USA.

V listopadu do naší správy přibylo druhé portfolio od společnosti PT Alfa Fintech Indonesia v hodnotě 129 927 eur. Díky tomu je hodnota všech portfolií ve správě 127 272 696 eur. Celkově se jedná o necelých 411 tisíc jednotlivých případů.

Zpět na Archiv článků