This page is available in Czech language only.

Měsíční report: První měsíc prázdnin v pracovním nasazení

18. 08. 2023

Relax u vody nebo prázdniny na chatě, to je krásná představa. My ji ale vyměnili za dobrý pocit a červenec strávili pozitivním vývojem naší společnosti. Společnost R2P INVEST PTE.LTD, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, v červenci opět slavila úspěšné výsledky a doplnila portfolio o další přírůstek.

Stávající portfolia nám i nadále dělají radost a vykazují kontinuálně pozitivní výsledky. V červenci splnila stanovený plán na 106,66 % a my se mezi tím mohli věnovat novému rozšíření portfolií. Díky tomu se jejich počet zvýšil na 87 a celková hodnota portfolií se vyšplhala na 744 516 104 eur.

Našim novým přírůstkem se stal odkup pohledávek od kazašské finanční společnosti, která se zaměřuje na online půjčky bez nutnosti osobního kontaktu či předkládání mnoha dokumentů. Svým klientům poskytuje služby z pohodlí domova, které jsou vyřízené do 10 minut. Hodnota portfolia dosahuje 5 921 317 eur.

Zpět na Archiv článků


On 1 April 2024, SNAPCORE a.s. merged with SNP INVEST investment fund. The result is the creation of one company, which becomes the successor of both original companies. SNAPCORE a.s. was dissolved and all rights, obligations and liabilities were transferred to SNP INVEST, investiční fond, a.s.

If you have any questions, not only about the merger, we are at your full disposal at the contact links listed on our website www.snpinvest.cz.

On behalf of SNAPCORE a.s. we thank you for your trust so far. And on behalf of SNP INVEST, Investment Fund, Inc., we look forward to a new chapter.


Close | Visit snpinvest.cz