This page is available in Czech language only.

Měsíční report: prázdniny jsme zakončili novými odkupy

18. 09. 2023

Zatímco někdo prožívá konec prázdnin se smutkem, my jsme na konci srpna slavili.  Společnost R2P INVEST PTE.LTD, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, totiž v srpnu opět prokázala svou sílu a těšila se z pozitivních výsledků a odkupu nových pohledávek.

Díky tomu, že jsme v průběhu prázdnin neusnuli na vavřínech, se nyní můžeme radovat nejen z pozitivních výsledků, které dosáhly 107,47 % stanoveného plánu. Počet našich portfolií opět stoupl, konkrétně na 89, z nichž největší podíl pochází z oblasti Indonésie.

Mezi nové přírůstky patří další portfolio kazašské finanční společnosti s hodnotou 962 452 eur. Společnost se zaměřuje na online půjčky bez nutnosti osobního kontaktu či předkládání mnoha dokumentů. Svým klientům poskytuje služby z pohodlí domova, které jsou vyřízené do 10 minut.

Další je portfolio jednoho z největších českých online obchodů, který od roku 2014 působí také na Slovensku a v dalších zemích EU. Hodnota tohoto portfolia dosahuje 648 574 eur. Celková hodnota všech našich portfolií je aktuálně 746 127 130 eur.

Zpět na Archiv článků