This page is available in Czech language only.

Měsíční report: prázdniny jsme zakončili novými odkupy

18. 09. 2023

Zatímco někdo prožívá konec prázdnin se smutkem, my jsme na konci srpna slavili.  Společnost R2P INVEST PTE.LTD, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, totiž v srpnu opět prokázala svou sílu a těšila se z pozitivních výsledků a odkupu nových pohledávek.

Díky tomu, že jsme v průběhu prázdnin neusnuli na vavřínech, se nyní můžeme radovat nejen z pozitivních výsledků, které dosáhly 107,47 % stanoveného plánu. Počet našich portfolií opět stoupl, konkrétně na 89, z nichž největší podíl pochází z oblasti Indonésie.

Mezi nové přírůstky patří další portfolio kazašské finanční společnosti s hodnotou 962 452 eur. Společnost se zaměřuje na online půjčky bez nutnosti osobního kontaktu či předkládání mnoha dokumentů. Svým klientům poskytuje služby z pohodlí domova, které jsou vyřízené do 10 minut.

Další je portfolio jednoho z největších českých online obchodů, který od roku 2014 působí také na Slovensku a v dalších zemích EU. Hodnota tohoto portfolia dosahuje 648 574 eur. Celková hodnota všech našich portfolií je aktuálně 746 127 130 eur.

Zpět na Archiv článků


On 1 April 2024, SNAPCORE a.s. merged with SNP INVEST investment fund. The result is the creation of one company, which becomes the successor of both original companies. SNAPCORE a.s. was dissolved and all rights, obligations and liabilities were transferred to SNP INVEST, investiční fond, a.s.

If you have any questions, not only about the merger, we are at your full disposal at the contact links listed on our website www.snpinvest.cz.

On behalf of SNAPCORE a.s. we thank you for your trust so far. And on behalf of SNP INVEST, Investment Fund, Inc., we look forward to a new chapter.


Close | Visit snpinvest.cz