This page is available in Czech language only.

Měsíční report: prosinec byl úspěšným zakončením divokého roku 2022

20. 01. 2023

Rok 2022 místy připomínal jízdu na horské dráze. Společnost R2P INVEST PTE.LTD, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, ji ale úspěšně zdolala a celý rok zakončila pozitivními prosincovými výsledky.

Prosinec se, podobně jako ostatní měsíce v minulém roce, nesl na vlně splněných plánů, a to tentokrát na 106,2 %. Rok 2022 jsme uzavřeli se správou 63 portfolií z celého světa a celkovým dluhem 445 716 876 eur.

Postavili jsme se mnoha výzvám, všechny úspěšně pokořili a teď už se soustředíme na to, aby byl pro naši společnost rok 2023 minimálně stejně úspěšný, jako ten loňský. Věříme, že přísloví „jak na nový rok, tak po celý rok“ platí a už vyhlížíme pozitivní výsledky a nové příležitosti, které nás čekají.

Zpět na Archiv článků


On 1 April 2024, SNAPCORE a.s. merged with SNP INVEST investment fund. The result is the creation of one company, which becomes the successor of both original companies. SNAPCORE a.s. was dissolved and all rights, obligations and liabilities were transferred to SNP INVEST, investiční fond, a.s.

If you have any questions, not only about the merger, we are at your full disposal at the contact links listed on our website www.snpinvest.cz.

On behalf of SNAPCORE a.s. we thank you for your trust so far. And on behalf of SNP INVEST, Investment Fund, Inc., we look forward to a new chapter.


Close | Visit snpinvest.cz