This page is available in Czech language only.

Měsíční report: březen přinesl nové příležitosti

21. 04. 2023

Březen se stal měsícem se značkou ideál. Společnost R2P INVEST PTE.LTD, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, se opět těší z úspěšných výsledků, ale také několika nových odkupů.

Stávající portfolia si, jako již tradičně, vedla nad stanovené plány, které v březnu splnila na 104,8 %. O něco zajímavější jsou v tuto chvíli odkupy čtyř nových portfolií, které byly v průběhu měsíce realizovány. Hodnota nových portfolií sahá k částce 152 020 179 eur a celková hodnota všech portfolií společnosti tak stoupá na 644 307 268 eur.

Mezi nově odkoupená portfolia patří pohledávky jedné z největších mikrofinančních společností sídlící v Mexiku. Dále jsou to pohledávky kazašské společnosti poskytující online půjčky a také dvou finančních společností z oblasti Brazílie.

Zpět na Archiv článků


On 1 April 2024, SNAPCORE a.s. merged with SNP INVEST investment fund. The result is the creation of one company, which becomes the successor of both original companies. SNAPCORE a.s. was dissolved and all rights, obligations and liabilities were transferred to SNP INVEST, investiční fond, a.s.

If you have any questions, not only about the merger, we are at your full disposal at the contact links listed on our website www.snpinvest.cz.

On behalf of SNAPCORE a.s. we thank you for your trust so far. And on behalf of SNP INVEST, Investment Fund, Inc., we look forward to a new chapter.


Close | Visit snpinvest.cz