Archiv zpráv

Měsíční report: v dubnu došlo k dalšímu rozšíření portfolia

Zatímco někoho pohltila jarní únava, nás stále neopouští vlna energie ani pozitivních výsledků. Společnost R2P INVEST PTE.LTD, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, opět zaznamenává pozitivní výsledky a těší se z nového odkupu. 

Více se dočtete v naší zprávě.

Měsíční report: březen přinesl nové příležitosti

Březen se stal měsícem se značkou ideál. Společnost R2P INVEST PTE.LTD, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, se opět těší z úspěšných výsledků, ale také několika nových odkupů.

Více se dočtete v naší zprávě.

Měsíční report: V únoru slavíme hranici 70 portfolií

Začíná být trendem, že s měsíčním reportem přinášíme pozitivní zprávy. A jinak domu nebude ani tentokrát. Společnost R2P INVEST PTE.LTD, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, v únoru opět zaznamenala úspěšné výsledky. 

Více se dočtete v naší zprávě.

Měsíční report: leden otevřel bránu úspěšnému roku 2023

Jak na Nový rok, tak po celý rok. Pokud je na přísloví špetka pravdy, společnost R2P INVEST PTE.LTD, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, čeká úspěšný rok 2023. Nový rok totiž zahájila úspěšnými lednovými výsledky. 

Více se dočtete v naší zprávě.

Měsíční report: prosinec byl úspěšným zakončením divokého roku 2022

Rok 2022 místy připomínal jízdu na horské dráze. Společnost R2P INVEST PTE.LTD, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, ji ale úspěšně zdolala a celý rok zakončila pozitivními prosincovými výsledky.

Více se dočtete v naší zprávě.

Měsíční report: konec roku slavíme nad úspěchy listopadových výsledků

Všichni si pomalu začínají užívat vánoční svátky, společnost r2p Capital, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, ještě slaví listopadové pozitivní výsledky. Pracovní nasazení ani ke konci roku nepolevuje a stanovené plány i nadále plníme, tentokrát na 105,3 %.  

Více se dočtete v naší zprávě.

Měsíční report: v říjnu byla nejúspěšnější portfolia z České republiky

Říjen je za námi, radost z úspěchů ale zůstává. Společnost r2p Singapore, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, opět slaví pozitivní výsledky. Můžeme říci, že již tradičně překonala stanovený plán a tentokrát dosáhla 105,2 %. 

Více se dočtete v naší zprávě.

Měsíční report: v září jsme plnili plány nad 104 %

Společnost r2p Singapore, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, uzavřela září s velmi povzbuzujícími výsledky. „V září 2022 dosáhla naše portfolia výkonu v průměru 104,9 %,“ píše se ve zprávě společnosti.

Více se dočtete v naší zprávě.

Měsíční report: plány plníme nad očekávání, nově se nám daří i v Mexiku

Společnost r2p Singapore, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, uzavřela srpen s velmi povzbuzujícími výsledky. „V srpnu 2022 dosáhla naše portfolia výkonu v průměru 106,5 %,“ píše se ve zprávě společnosti.

Podrobnosti se dočtete v této zprávě.

Fond r2p invest SICAV zpřetrhal vazby s Ruskem a zdvojnásobil aktiva na hodnotu přes miliardu korun

Fond kvalifikovaných investorů r2p invest SICAV, a.s. reagoval na světovou situaci rozkročením do dalších částí světa. Zdvojnásobil svoje aktiva na více než miliardu korun a dělí se o nadměrné zisky s akcionáři. Své portfolio zmenšil o společnosti podnikající na území Ruské federace z důvodu politické situace v Evropě, s tím spojenými komplikovanými finančními procesy. Zároveň ale do majetku přibyly společnosti z Česka, Slovenska a Indie.

Více se dočtete  v našem článku.

Měsíční report: V červenci jsme plnili plány na 107 %

Společnost r2p Singapore, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, uzavřela červenec s velmi povzbuzujícími výsledky. „V červenci 2022 dosáhla naše portfolia v průměru 107,5 %,“ píše se ve zprávě společnosti.

Více se dočtete v naší zprávě.

Měsíční report: v červnu jsme plnili plány nad očekávání

Společnost r2p Singapore, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, uzavřela červen s velmi povzbuzujícími výsledky. „V červnu 2022 dosáhla naše portfolia v průměru 109,1 %,“ píše se ve zprávě společnosti.

Více se dočtete v naší zprávě.