Archiv zpráv

Měsíční report: V září plnila společnost r2p Singapore plány na 116 procent

V září vykázala společnost r2p Singapore, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, výborné výsledky a splnila stanovené plány.

Podrobnosti se dočtete v tomto článku.

Upozornění pro investory! Pozor na nekalé praktiky společností využívající dobré pověsti společnosti Snapcore, a.s.

Vážení investoři/partneři,

chtěli bychom Vás upozornit na společnost Focus on Business s.r.o. provozující web zainvestuj.to, která využívá dobré pověsti naší společnosti SNAPCORE a kontaktuje naše klienty s nabídkou pochybných dluhopisů a investicí do nemovitostí. Kontaktující osoba je jistý pan Stránský s telefonním číslem +420 704 970 912.

Nyní zavádíme veškerá opatření, abychom této aktivitě zabránili a aby nebyl nikdo z našich klientů vystavován nekalým praktikám, které tato společnost provádí.

Předem se omlouváme za komplikace a budeme dělat vše pro to, aby se podobná věc neopakovala.

Petr Žáček
Člen představenstva, CEO
Snapcore, a.s.

Měsíční report: V srpnu plnila společnost r2p Singapore plány nad očekávání

V srpnu vykázala společnost r2p Singapore, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, výborné výsledky a splnila stanovené plány.

Více se dočtete v tomto článku.

Červenec – měsíc pro velké zakázky. Společnosti r2p Singapore se dařilo nad očekávání

V červenci vykázala společnost r2p Singapore, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, výborné výsledky a splnila stanovené plány.

Více se dočtete v tomto článku.

Nominální hodnota našich nakoupených pohledávek stále roste. V červnu dosáhla 5 miliard korun

V červnu překonala skupina Snapcore další významný milník. Hodnota nakoupených dluhových portfolií dosáhla hranice 5 miliard korun, tedy necelých 200 milionů euro. Portfolio uzavřelo v červnu s početem 708 845  dluhových případů.

Více se dočtete v našem článku.

Červen, měsíc dalšího růstu. r2p Singapore nadstandardně plnila plány

Od začátku roku 2021 je společnost r2p Singapore, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, v dobré kondici. Měsíční výsledky nejen splnily, ale překonaly stanovené plány. Celý článek si můžete přečíst zde.

V květnu se společnosti r2p Singapore nadále dařilo plnit plány

V květnu naše společnost r2p Singapore, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, svými výsledky znovu překonala stanovené plány.

Více se dočtete v našem článku.

Zpráva pro investory: V Indii se nám daří i navzdory nepříznivé situaci

Začátkem května se Indie vzhledem k vysokému počtu obyvatel dostala na první místo podle počtu nakažených koronavirem. I přes tuto nepříznivou situaci ale tamní divize naší společnosti M.B.A. Consult, která se specializuje na legal collection, postupuje podle stanovených byznys plánů. Díky včasné digitalizaci a sofistikovanému softwaru, který umožňuje řídit veškeré procesy správy pohledávek, jsou zaměstnanci společnosti schopní realizovat z bezpečí domova.

Duben, další příznivý měsíc pro r2p Singapore

V dubnu naše společnost r2p Singapore, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, svými výsledky znovu nadmíru splnila stanovené plány.

Více se dočtete v našem článku.

První čtvrtletí roku 2021 zakončuje společnost r2p Singapore pozitivními výsledky

V březnu evidovala naše společnost r2p Singapore, která se specializuje na analýzu a odkup nesplacených pohledávek, velmi uspokojivé výsledky, které i nadále převyšují stanovené plány.

Více se dočtete v našem článku.

Ta Meri Finance meziročně rostla o 13 procent

Bez ohledu na současnou situaci pokračuje společnost Ta Meri Finance na Kypru v růstu.

Více se dočtete v našem článku.

Fond kvalifikovaných investorů r2p Invest SICAV nabízí eurové akcie

V reakci na poptávku investorů je od 1. dubna 2021 možné ve fondu r2p Invest SICAV, a.s. nakoupit novou emisní třídu akcií. Tato třída nabízí nákup dividendových (DIA) a prioritních investičních akcií (PIA) s předpokládaným vysokým výnosem 6,4 – 7,4 % p.a. v eurech.

Více se dočtete v našem článku.